Η Ετήσια Παρουσίαση της σχολής μάς έφτασε και σας περιμένουμε όλους... Η Παρουσίαση μάς θα λάβει μέρος στο θέατρο τής Λεοντείου Σχολής στη Νέα Σμύρνη... -Κυριακή 2 Ιουλίου στις 20:30 -Διεύθυνση Σοφούλη & Βυζαντίου -Κόστος εισιτηρίου 12€ Παιδιά κάτω των 6 ετών δωρεάν -Διάθεση εισητηρίων απο ΣΗΜΕΡΑ στην σχολή μας ή την ίδια μέρα στο θέατρο -Γιά παραπάνω πληροφορίες ρωτήστε μας @elements_dance_academy_gr (https://www.instagram.com/elements_dance_academy_gr/) @nikos_salvaras Η στήν σελίδα στο Facebook (https://www.facebook.com/ElementsDanceAcademy) Τηλέφωνο επικοινωνίας 6985913241- 2117355860