Dionysus Η σουρεαλιστική avant-garde performance του Χριστόφορου Αντωνιάδη (Ιόλας,Mozart,Warhol κ.α) για 4 μόνο παραστάσεις στον ανατρεπτικό χώρο KOTES (X-BOOZE) Έχετε συναντήσει ποτέ από κοντά κάποιο Θεό; Αν είστε τολμηροί, ήρθε η στιγμή να παρτάρετε μαζί με τον αντισυμβατικό γιο του Δία και της Σεμέλης. Ο Διόνυσος , ούτε παιδί , ούτε άντρας, μα αιώνιος έφηβος , αποδέχεται τη φύση του, λατρεύει τα πάθη του, αγκαλιάζει τις επιθυμίες του και τις βροντοφωνάζει χωρίς συστολές. Τα βάζει με θεούς. Εμπνέει θνητούς. Τολμάει να μυήσει όλους εσάς σε απολαύσεις σχεδόν απαγορευμένες, δείχνοντας το δρόμο της ουσιαστικής απελευθέρωσης απαλλαγμένος από κανόνες και κοινωνικές προκαταλήψεις. Χρώματα, γκλίτερ, δυνατή μουσική, χορός, κρασί, ένας παντοτινός έρωτας, δυο χρυσά χέρια , μια μάνα που σκοτώνει το γιο της.... And the party starts now!!! ITS NOT A PERFORMANCE… ITS AN EXPERIENCE Ταυτότητα της παράστασης Κείμενο-Σκηνοθεσία: Χριστόφορος Αντωνιάδης