To Christmas Show της σχολής μας είναι γεγονός! ✨ Καλωσορίζουμε την πιο ωραία περίοδο του χρόνου με τη χριστουγεννιάτικη παράστασή μας την Τρίτη 13 Δεκεμβρίου στις 21:00 στο Θέατρο Κολοσσαίον Λεωφ. Βασιλίσσης Ολγας 150 Οι πόρτες ανοίγουν στις 20:15 *Προπώληση εισιτηρίων στη γραμματεία της σχολής μας! Dance into the holiday magic with our Academy of Dance Christmas Show! ✨ Join us on December 13th at 21:00 at Kolosseon Theatre for an enchanting evening Leof. Vasilissis Olgas 150 Doors open at 20:15 *Tickets are available at Academy of Dance