ΖΗΤΕΊΤΑΙ γραμματειακή υποστήριξη σε σχολή χορού στο κέντρο της Αθήνας για ωρομίσθια απογευματινή απασχόληση για την σχολική χρονιά 2024-2025. Απαραίτητες γνώσεις: Η/Υ, διαχείριση POS και e-timologio, Αγγλικά, βασική γνώση γραφικών (πχ. Canva, illustrator, Indesign, Photoshop,) & διαχείριση / επεξεργασία social media. Οργανωτική, εύστροφη, παρατηρητική, με εξαιρετική ικανότητα διαχείρισης κόσμου και επικοινωνιακές δεξιότητες, εξοικείωση με παιδιά, ευχάριστος χαρακτήρας, αντίληψη/γνώση χορού, κοστουμιών, παραστάσεων. Δυνατότητα έναρξης εργασίας από 17/6, στα πρωινά SUMMER CAMPS. Αποστολή βιογραφικών στο: info@danceattic.gr | Πληροφορίες: 6945256822